Nieruchomości komercyjne

ORSA Sp. z o.o. rozpoczęła działalność gospodarczą na początku 1994 roku w zakresie doradztwa gospodarczego (doradzamy inwestorom zakup atrakcyjnych nieruchomości, jako lokatę kapitału). Jednocześnie pomagamy deweloperom lub prywatnym właścicielom nieruchomości w szybkiej i korzystnej sprzedaży. Prowadzimy także biuro tłumaczeń specjalistycznych - wykonujemy tłumaczenia z 55 języków z każdej branży.

Nie jesteśmy pośrednikami w sprzedaży nieruchomości tylko doradcą gospodarczym wskazującym inwestorom bezpieczne i bardzo atrakcyjne lokaty kapitału w nieruchomości komercyjne, luksusowe oraz położone w kurortach polskich i światowych.

Analizujemy kierunki i miejsca inwestycyjne jako doradcy gospodarczy oraz eksperci od ekonomicznie uzasadnionych form inwestowania. W naszej ofercie znajdują się jedynie OKAZJE INWESTYCYJNE, skonfrontowane z innymi ofertami, tak aby inwestycja przyniosła sukcesywny zysk inwestorom.

Zapraszamy do współpracy.

Usługi najwyższej jakości

Dzięki zaufaniu, jakie zdobyliśmy w ciągu dwóch dekad naszej działalności, obsłużyliśmy w zakresie nieruchomości ponad 200  klientów krajowych i zagranicznych.

Inne

Komercyjne

Obiekty komercyjne z zakresu energii odnawialnej i inne obiekty komercyjne
 

inne

Kurorty

Nieruchomości w kurortach polskich i światowych apartamenty domy wille rezydencje pensjonaty hotele ośrodki sportowe.
 

Inne

Luksusowe

Nieruchomości luksusowe polskie i zagraniczne.

 

inne

Inwestycyjne

Oferujemy nieruchomości wyjątkowo atrakcyjne pod względem przyrodniczym, nieruchomości rolne, działki inwestycyjne oraz budowlane.